Toidu-, kunsti- ja atmosfäärielamus

JUUNI ÜRITUSED

  • 26. juuni - välja müüdud

JUULI ÜRITUSED

  • 5, 6 juuli
  • 7 juuli - välja müüdud
  • 12, 13 juuli
  • 20, 21 juuli
  • - võid ka küsida omale sobivaid kuupäevi või pakkumist seltskonnale!

HIND: õhtusöök ja ööbimine ja hommikusöök alates 199€/inimene. Hinnas ei sisaldu alkohol.

Huvitaval kombel on lisaks mõisa hoonele ja pargile säilinud veel midagi olulist endistest aegadest. Nimelt kunagiste mõisahärrade ning praeguse pererahva ühenduslüliks on armastus kunsti, kirjanduse, looduse ja hea toidu vastu.

Selle suve valitud õhtutel avab Staelenhof uksed, et jagada erilises ja privaatses atmosfääris kunsti- ja toiduelamusi koos ööbimisega. Mõisas on 8 külalistetuba, põnev Eesti kaasaegse kunsti kogu ning meeliköitev hõrk 5 käiguline õhtusöök, mida pakub Toidukunst koos Kristel Nuumega

Toidukunst armastab tegutseda pop-up restoranina erilistes asukohtades – Pakri saarel keset heinamaad, ajahambast puretud Ventri suvemõisas, kodudes ja seekord eklektilises Taali mõisa atmosfääris. Kohad, mis inspireerivad on alati teistsugused ja natukene kiiksuga võrreldes tavapärase restoraniga. Peakokk Kristelile on toit ja selle valmistamine justkui KUNST - katsetamine, erinevate värvidega mängimine ja mõnusate maitsete tajumine on ime. Nende toomine inimesteni - suur nauding.

Staelenhofi on võimalik tulla toidu-kunsti-majutuse elamusi saama Staelenhof avab uksed alates kell 16:00, õhtusöök kell 19:00

Me pakume Staelenhofi elamust ühe tervikuna ehk õhtusöök-majutus-kunst-hommikusöök:

  • õhtusöök ja ööbimine ja hommikusöök alates 199€/inimene
  • * hinnas ei sisaldu alkohol

Õhtusöögi menüü valmimisel on alati suurimaks inspiratsiooniks värske ja hea tooraine, mis tuleb Pärnumaa erinevatest taludest ning imeliselt Pärnu turult. Õhtusöögi menüü on iganädalaselt muutuv ning kordamisele lähevad vaid külaliste tõelised lemmikud. Lähtuvalt soovist on võimalik õhtusöögi kõrvale nautida erinevaid veine, mille valimisel abistab veinide hingeelu tundev Tauri. Kui ilm võimaldab, ootab teid naudingute laud Taali mõisa pargis Pärnu jõe kaldal või aias.

Tubadest saab ülevaate siit
Lisainfo ja broneerimine: +372 53232220 info@staelenhof.ee